FVE na rodinné domy Tepelná čerpadla Poptávkový formulář

Nejlepší poměr cena/výkon

FV systém Voltsmile by Deye kombinuje kvalitu měničů Deye s baterií Voltsmile W10
Řada hybridních střídačů Deye SUN přináší kategorie výkonu od 5 do 12 kW a má zabudovány 2 MPPT trackery. Díky kompaktnímu designu a vysokému dosažitelnému výkonu podporuje tato řada poměr 1.3 DC/AC, čímž minimalizuje investice do zařízení. Výhodou je třífázový výstup, který může rozdělovat asymetrický výkon do fází a tím rozšiřuje možnosti použití. Střídač je vybaven 2x CAN portem (BMS a paralelním), portem RS485 pro BMS, portem RS232 pro dálkové ovládání a portem DRM, díky nimž je systém chytrý a flexibilní. 

Série W přináší 10 kWh obnovitelných zdrojů energie. Jeho majitelé mají k dispozici nový, pohodlnější způsob skladování energie. Tyto systémy jsou určené k montáži na stěnu, takže jsou kompaktní a prostorově úsporné. Jsou také vybaveny krytím IP67, což znamená, že jsou prachotěsné a odolávají silnému dešti, pokud jsou montovány venku.

S řadou W získáte všechny výhody nástěnných bateriových systémů a krytí IP67.

 

Instalovaný PV výkon
22 x Panel 450 Wp
9,9 kWp
Kapacita baterie
Baterie Voltsmile W1 classic 10 kWh
10 kWh
Záruka na baterie
10 let
Záruka na výkon PV panelů
25 let
Výkon střídače
Střídač DEYE SUN 10
10 kW
Záruka na měnič
5 let
Dotace NZU
-194 300 Kč
Celkem
194 300 Kč
             
Střídač disponuje 48V nízkonapěťovou baterií a transformátor je navržen jako izolovaný. Možno využít 6 časových úseků pro nabíjení/vybíjení baterie. Zajištěna kontrola poklesu frekvence. Podporuje ukládání energie z dieselového generátoru. K dispozici je unikátní aplikace Smart Load a funkce Grid peak shaving.
Bateriový vstup je chráněn externím snímačem teploty. Při nabíjení Li-Ion baterie dochází k vlastní adaptaci na BMS. Střídač má zabudovaných mnoho ochranných funkcí - ochrana před bleskem FV vstupu, ochrana proti obrácené polaritě FV vstupu, detekce izolačního odporu, jednotka monitorování zbytkového proudu, ochrana proti nadproudu, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepětí.