FVE na rodinné domy Tepelná čerpadla Poptávkový formulář

Moderní systém se špičkovou baterií

Špičkový střídáč a baterie na úrovni průmyslového řešení s nadstandardními bezpečnostními prvky.
Řada hybridních střídačů Deye SUN přináší kategorie výkonu od 5 do 12 kW a má zabudovány 2 MPPT trackery. Díky kompaktnímu designu a vysokému dosažitelnému výkonu podporuje tato řada poměr 1.3 DC/AC, čímž minimalizuje investice do zařízení. Výhodou je třífázový výstup, který může rozdělovat asymetrický výkon do fází a tím rozšiřuje možnosti použití. Střídač je vybaven 2x CAN portem (BMS a paralelním), portem RS485 pro BMS, portem RS232 pro dálkové ovládání a portem DRM, díky nimž je systém chytrý a flexibilní. 

BATERIE Resacs nabízejí:

1. vyměnitelnost článků, tzn. opravitelnost (u konkurence jsou napevno svařené spoje a není tedy možné je měnit/servisovat)

2. pružnost spojů – mezi články jsou spoje, které jsou pružné a umožňují tedy eliminovat vibrace a tepelnou roztažnost článků, a tím samozřejmě prodloužit jejich životnost

3. přidaný bezpečnostní systém pomocí dvou teplotních čidel na každém článku

4. autonomní hasící systém v každé baterii – zvýšená bezpečnost

5. záruční i pozáruční servis a technická podpora, a to i na místě u klienta díky vlastnímu servisnímu týmu působícímu po celé ČR i SR.

6. Rebox – řízení a kontrola na dálku, včetně ovládání spotřebičů, informovanost o možných problémech s předstihem

7. vyšší možné proudy, tím pádem možnost rychlejšího nabíjení a vybíjení

8. jednodušší rozšiřitelnost a kompatibilita jednotlivých modulů

Instalovaný PV výkon
18 x Panel 450 Wp
8,1 kWp
Výkon měniče
Hybridní měnič DEYE SUN 10 kW
10 kW
Kapacita baterie
Baterie RESACS NX3B 12
12 kWh
Záruka měnič
5 let
Záruka baterie
2 roky kompletní záruka, 8 let na náhradní díly
10 let
Dotace NZU
-200 000 Kč
Celkem
208 500,-
                    
Střídač disponuje 48V nízkonapěťovou baterií a transformátor je navržen jako izolovaný. Možno využít 6 časových úseků pro nabíjení/vybíjení baterie. Zajištěna kontrola poklesu frekvence. Podporuje ukládání energie z dieselového generátoru. K dispozici je unikátní aplikace Smart Load a funkce Grid peak shaving.
Bateriový vstup je chráněn externím snímačem teploty. Při nabíjení Li-Ion baterie dochází k vlastní adaptaci na BMS. Střídač má zabudovaných mnoho ochranných funkcí - ochrana před bleskem FV vstupu, ochrana proti obrácené polaritě FV vstupu, detekce izolačního odporu, jednotka monitorování zbytkového proudu, ochrana proti nadproudu, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepětí.