FVE na rodinné domy Tepelná čerpadla Poptávkový formulář

Victron 2 + 1 zdarma

Inteligentní systém FVE v akci 2 + 1

Společnost Victron Energy se sídlem v Nizozemsku vyrábí zařízení pro přeměnu energie již od roku 1975. Za tu dobu se stala TOP značkou dobře známou po celém světě díky výrobě velmi spolehlivých střídačů, nabíječek, regulátorů, baterií a široké škály dalších kvalitních a cenově dostupných komponent pro stavbu nejen solárních elektráren.

Voltsmile baterie Série W přináší 10 kWh v kompaktním designu jediného modulu. Jeho majitelé mají k dispozici nový, pohodlnější způsob skladování energie. Tyto systémy jsou určené k montáži na stěnu, takže jsou kompaktní a prostorově úsporné. Jsou také vybaveny krytím IP67, což znamená, že jsou prachotěsné a odolávají silnému dešti, pokud jsou montovány venku. Systém je plně škálovatelný.

S řadou W získáte všechny výhody nástěnných bateriových systémů a krytí IP67.

Kombinace a vzájemné propojení technologií obou značek dává mnohé možnosti. V základním balíčku dodáváme automatizaci spínání spotřebičů při přebytku energie, například ukládání přebytků do ohřevu vody. Možnosti jsou však mnohem širší, například řízení nabíjení a vybíjení baterie v závislosti na spotových cenách energie. O možnostech Vás informuje náš obchodní zástupce.

Střídače Victron se vznačují velmi robustní konstrukcí a dlouholetou životností. Pro každou fázi je použit separátní střídač a tím je zajištěna i bezkonkurenční asymetrie systému, jelikož každý střídač se stará pouze o jednu svou fázi a je schopen do ní dodávat takový výkon jaký je potřeba baz ohledu na fáze zbylé. Střídače rovněž umožňují ostrovní provoz a zálohu napájení domu v případě výpadku veřejné sítě.

Baterie Voltsmile jsou špičkové konstrukce se zázemím silného výrobce a se skvělým servisem v ČR . Celý systém je koncipován jako nizkonapěťový jak při zapojení panelů tak na straně bateri a napětí nikde nepřesahuje bezpečnou mez jak z pohledu úrazu tak z pohledu požární bezpečnosti.

Instalovaný PV výkon
18 x Panel 450 Wp
8,1 kWp
Špičkový výkon měniče
3 x Střídač Victron Multiplus II 3000 VA
9 kW
Kapacita baterie
Baterie Voltsmile W1 classic
10 kWh
Záruka měnič
5 let
Záruka baterie
10 let
Dotace NZU
- 198 310 Kč
Celkem
198 310 Kč

Výkon PV pole i kapacitu baterie je možné rozšířit. Možnosti rozšíření jsou v zásadě neomezené.

V ceně je zahrnuta kompletní montáž a zprovoznění systému a také vyřízení všech administrativních úkonu pro připojení systému k distribuční síti a také kompletní admínistrace a vyřízení dotace NZU. V ceně je rovněž započtena doprava do 120 Km od našeho servisního střediska v Benešově ve středních čechách.

Úplně prvním krokem je vždy kontakt. Dejte nám o sobě vědět, vyplňte krátký formulář a my Vás budeme kontaktovat v nejkratším možném termínu a budeme se snažit zodpovědět veškeré další otázky.

Zanechte nám své údaje. Brzy se vám jeden z našich techniků ozve a probere s vámi možnost realizace solární elektrárny na vašem domě. 

CO VÁS ZAJÍMÁ
ČEHO CHCETE DOSÁHNOUT
TYP NEMOVITOSTI
VYUŽITÍ ELEKTŘINY
VÝZNAMNÉ SPOTŘEBIČE, KTERÉ POUŽÍVÁTE
ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?