FVE na rodinné domy Tepelná čerpadla Poptávkový formulář

Výkonná FVE s baterií za 199 750 Kč

Špičkový FVE hybridní systém za bezkonkurenční cenu vhodný pro většinu rodinných domu.

Firma SofarSolar se specializuje na výzkum a vývoj, výrobu a prodej široké škály střídačů, včetně střídačů vázaných na síť a hybridních střídačů. S pevnou a dlouhodobou pozicí mezi top 5 čínskými výrobci měniču se společnost nyní stala také jedním z předních poskytovatelů řešení pro skladování energie a je široce uznávána jako spolehlivý, efektivní a profesionální partner. Vyrábíme produkty prvotřídní kvality, které splňují potřeby zákazníků po celém světě.

Evropská centrála SofarSolar GmbH byla založena v Reutlingenu v Německu a řídí rozvoj trhů v regionu EMEA, stejně jako marketing a servis produktů SofarSolar, České zastoupení poté naleznete v Praze.

Naše společnost je autorizovaným distributorem produktu Sofar Solar.

Střídače Sofar Solar se vznačují velmi robustní konstrukcí a dlouholetou životností. Střídače jsou vybaveny jak aktivním tak pasivním chlazením a celou řadou ochran jak napěťových tak proudových. Hybridní střídače Sofar jsou plně asymetrické čili jsou schopný distribuce energie dle zatížení jednotlivých fází v domě. Střídače rovněž umožňují ostrovní provoz a zálohu napájení domu v případě výpadku veřejné sítě.

Baterie BTS 5 jsou unikátním systémem paralelně zapojených baterií, kdy každý jednotlivý modul má napětí 400V a nejsou tedy nikterak spojeny v serii. Každý samostatný bateriový modul disponuje vlastním systémem BMS (battery management system). Toto zapojení baterií a samostatné BMS pro každý modul umožňují velmi přesné s snadné balancování celého bateriového systému a také jeho snadnou rozšiřitelnst do budoucna i po delší době.

Instalovaný PV výkon
16 x Panel 450 Wp
7,2 kWp
Výkon měniče
Hybridní střídač Sofar HYD 10 KTL
10 kW
Kapacita baterie
2 x baterie Sofar BTS-5K včetně BMS
10,2 kWh
Záruka na měnič a baterie
10 Let
Dotace NZU
-194 300 Kč
Celkem
194 300 Kč

Výkon PV pole i kapacitu baterie je možné rozšířit. Maximální PV pole připojitelné ke střídači je 15 kWp a maximální počet bateriových modulů je 8 o celkové kapacitě 40,8 kWh.

V ceně je zahrnuta kompletní montáž a zprovoznění systému a také vyřízení všech administrativních úkonu pro připojení systému k distribuční síti a také kompletní admínistrace a vyřízení dotace NZU. V ceně je rovněž započtena doprava do 120 Km od našeho servisního střediska v Benešově ve středních čechách.

Úplně prvním krokem je vždy kontakt. Dejte nám o sobě vědět, vyplňte krátký formulář a my Vás budeme kontaktovat v nejkratším možném termínu a budeme se snažit zodpovědět veškeré další otázky.

Zanechte nám své údaje. Brzy se vám jeden z našich techniků ozve a probere s vámi možnost realizace solární elektrárny na vašem domě. 

CO VÁS ZAJÍMÁ
ČEHO CHCETE DOSÁHNOUT
TYP NEMOVITOSTI
VYUŽITÍ ELEKTŘINY
VÝZNAMNÉ SPOTŘEBIČE, KTERÉ POUŽÍVÁTE
ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?