FVE na rodinné domy Tepelná čerpadla Poptávkový formulář

Loxone - Chytrý dům

Chytrý dům Loxone

Život v inteligentní domácnosti Loxone je jako let na autopilota. Domov myslí a koná za vás. Zná vaše potřeby a dokáže se sám přizpůsobit rozdílným ročním dobám, změnám počasí či životního stylu. Eliminuje cca 50 000 ručních zásahů ročně. Ušetřený čas můžete věnovat příjemnějším věcem. 

Pro představu co chytrý dům Loxone umí, se podívejte na prezentační video:

A pokud vás toto krátké video zaujalo, doporučujeme se podívat i na toto delší, které ukazuje Loxone automatizaci místnost po místnosti:

 

Chytrý dům Loxone - poskytne čas a pohodlí

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají vaší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k desítkám tisíc spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone.

Chytrý dům Loxone - snadno se ovládá

Autopilot obstará většinu práce, vy však máte vždy plnou kontrolu. Není přitom nutné mít ke všemu samostatný ovládací prvek (těch pak může být klidně 10 v místnosti). V inteligentním domě stačí jeden, jenž eliminuje zbytečné operace a zpřehlední ovládání. A pokud nejste doma, máte nadále přehled i kontrolu díky mobilní aplikaci.

Podívejte se, jak je jednoduché ovládat chytrý dům:

Velké plus je to, že ovládání je uplně stejné v každé místnosti, nemusíte si tedy pamatovat, k čemu slouží každý ovladač ve vašem domě. Vždy budete mít to stejné tlačítko, které se bude ovládat vždy stejně a jednodušše.

Chytrý dům Loxone - efektivně hospodaří s energiemi

Loxone je perfektní pomocník i hospodář. Díky nonstop dohledu nad všemi zařízeními využije plný potenciál úspor za topení a klimatizaci, spotřebiče ve standby režimu či třeba závlahový systém. Zná totiž počasí, polohu slunce, učí se vaše zvyky či reaguje na přítomnost v domě.
Stínicí technika může pustit do domu sluneční svit, aby pomohla topení dosáhnout žádoucí teploty. Pokud by hrozilo přetopení, tak naopak zastíní a klimatizace nepoběží zbytečně.

Důležité je i propojení systému s domácí fotovoltaickou elektrárnou. Díky tomu dům dokáže využít vlastní energie, i když nikdo není doma. Můžete třeba nechat praní či mytí v myčce na dobu, kdy to bude zadarmo.
Loxone také dokáže efektivně nabíjet elektromobil, můžete nabíjení spustit i přerušit manuálně z aplikace či nastavit konkrétní časy např. dle nočního proudu. Systém bezpečně chrání baterie automobilu před přetížení.
Také systém dokáže odpojit od sítě "žrouty" energie v podobě zařízení ve standby režimu (TV, Hi-Fi, video apod.). Například když opustíte dům nebo jdete spát.

Chytrý dům Loxone - Stará se o vaše bezpečí

Inteligentní domácnost ví o veškerém nebezpečí a díky propojení všech zařízení může okamžitě reagovat: spustit poplach, zavolat vám, vypnout vodu či spotřebiče. Kdykoli vidíte, co se doma děje. A když odjedete na dovolenou, dům bude simulovat vaši přítomnost, aby odradil nezvané hosty.
Dům se navíc dokáže postarat i sám o sebe. Život rád přináší nečekaná překvapení, když je nejméně čekáme. Vy s nimi počítat nemůžete, chytrý dům ano. Zavře okna při bouřce, předejde zamrznutí trubek či poškození stínění silným větrem a mnoho dalšího.
Všechna vaše osobní data jsou pečlivě střežena přímo ve vašem Miniserveru a chráněna několika stupni zabezpečení. Nic se neodesílá na vzdálený server (do cloudu) jako v případě jiných systémů. Loxone s vašimi daty nijak nenakládá a hájí soukromí uživatelů na 100 %.

Chytrý dům Loxone - automatizace od sklepa až na půdu

Kouzlo systému Loxone je v dokonalé souhře všech komponent. Všechna zařízení o sobě ví, rozumí si a dokáží spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci může váš domov přizpůsobit aktuální situaci vašim potřebám. Bez kompromisů.

Systém dokáže řídit:

  • Osvětlení
  • Žaluzie, rolety a markýzy
  • Regulace teploty, ventilace a rekuperace
  • Fotovoltaika, energie, E-mobilita
  • Alarm a zabezpečení, přístupový systém
  • Hudba
  • Bazén, sauna


Loxone Smart Home je systém s nejvyšší inteligencí na trhu. Propojuje a řídí všechna zařízení v domácnosti podobně jako nervový systém člověka smysly a orgány. Toto vše směřuje do jednoho centrálního bodu: Miniserveru. Tento mozek chytrého domova se stará o to, aby vše fungovalo, jak má. Je schopný se učit a adaptovat na vaše zvyky a vlastnosti domu. O tom, že máte revoluční technologii, ale ani nemusíte vědět. Jen žijete v pohodlí a bez starostí.

Loxone a Energie pro život

Naše firma je registrovaný partner firmy Loxone a dokáže vám navrhnout, naprojektovat, nainstalovat a servisovat váš chytrý dům Loxone. Také vám dokážeme zajistit osobní prezentaci systému v showroomu Loxone v Českých Budějovicích, kde budete mít možnost projít si hlavní pokoje opravdové domácnosti a zažijete smart home Loxone v praxi.

Neváhejte nás tedy kontaktovat poptávkovým formulářem níže či zavoláním na naší telefonní linku.

Více informací o Loxone zde: https://www.loxone.com/cscz/ 

Úplně prvním krokem je vždy kontakt. Dejte nám o sobě vědět, vyplňte krátký formulář a my Vás budeme kontaktovat v nejkratším možném termínu a budeme se snažit zodpovědět veškeré další otázky.

Zanechte nám své údaje. Brzy se vám jeden z našich techniků ozve a probere s vámi možnost realizace solární elektrárny na vašem domě. 

CO VÁS ZAJÍMÁ
ČEHO CHCETE DOSÁHNOUT
TYP NEMOVITOSTI
VYUŽITÍ ELEKTŘINY
VÝZNAMNÉ SPOTŘEBIČE, KTERÉ POUŽÍVÁTE
ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?