Fotovoltaické systémy Tepelná čerpadla Poptávkový formulář

Přímotopné vytápění pomocí systému NOBO Energy Control

Bezdrátový systém NOBO Energy Control vyvinutý v Norsku pro snadné řízení teploty ve vaší domácnosti můžete ovládat prostřednictvím aplikace na vašem chytrém telefonu nebo tabletu.
Spotřebovat méně tepelné energie a současně získat větší komfort u vás doma nebylo nikdy jednodušší.
Představte si, že přijdete domů, kde je příjemně vytopeno a útulno. Navíc ještě ušetříte výdaje za energii a budete šetrní k životnímu prostředí. Tento komfort vám zajistí výkonný systém NOBO Energy Control. Potřebujete jen bezdrátové připojení, přijímač NOBO ECOHUB propojující vytápěcí panely a další spotřebiče ve vaší domácnosti, a systémovou aplikaci instalovanou na vašem chytrém telefonu či tabletu.


Jednoduchá instalace
Po stažení aplikace NOBO Energy Control do chytrého telefonu nebo tabletu si už jen jednoduše rozdělte domácnost na vytápěné zóny, kterým vytvořte týdenní program tak, aby co nejlépe odpovídal denním potřebám vaší rodiny. Snadno si tak nastavíte, kdy a v jakých částech domácnosti potřebujete plný výkon vytápění a zároveň automaticky nastavíte teplotu na nižší stupeň v době, kdy právě nejste doma. Nebo nastavte nižší teplotu v místnostech, které běžně neobýváte a které nepotřebujete vytápět. Pokud si nesestavíte vlastní program vytápění, zvolte v aplikaci doporučenou přednastavenou variantu, kterou jen aktivujte. A pokud se vaše potřeby v průběhu času změní, snadno si nastavení programu v aplikaci kdykoli upravíte.


Navrženo pro celou rodinu
Může se stát, že potřebujete přenastavit program i v průběhu již naplánovaného týdenního programu. Snadno tak učiníte pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu či tabletu. Změna zůstane platná do doby, než se program automaticky nastaví na další týdenní program. Systém obsahuje také nástěnný ovladač (ECOSWITCH), prostřednictvím kterého si v případě potřeby i vaše děti snadno upraví nastavení, aniž by musely mít tablet nebo chytrý telefon. Například: když vaše dítě přijde domů ze školy dříve než obvykle, zvýší teplotu v pokoji prostřednictvím ovladače ECOSWITCH. Ovladač ECOSWITCH je nabízen jako nepovinný doplněk. Aplikace navíc nabízí celou řadu dalších nastavení, které vám umožní rychlé a snadné přenastavení programu (např. od - do, nepřetržitý program či časovač).

Šetrný systém vůči životnímu prostředí i vaší peněžence
NOBO Energy Control je nadčasový systém, který je neustále inovován tak, aby vám přinášel ještě více pohodlí a umožnil vám kontrolovat spotřebu energie a ovládat topení a další spotřebiče pomocí internetu odkudkoli, kde se právě nacházíte. Aplikaci je možno získat či aktualizovat pomocí obchodu App Store (pro zařízení iPhone) nebo obchodu Google Play (pro zařízení s technologií Android). Takto snadno a rychle získáte cenově dostupný systém NOBO Energy Control, který si můžete přizpůsobovat a aktualizovat dle svých potřeb.


Úspořte až 25% za váš účet za elektřinu
Analýzy potvrzují, že systém NOBO Energy Control vám pomůže snížit náklady na spotřebu energie až o 25%. S úsporou za energie současně navíc dosáhnete vyššího komfortu a pohodlí u vás doma.


Norský systém navržený a prověřený norskou zimou
Systém NOBO Energy Control je navržen norskou společností Glen Dimplex Nordic, která je předním výrobcem a dodavatelem šetrných a výkonných produktů a řešení v oblasti vytápění. Systém NOBO Energy Control je kvalitní výrobek prověřený náročnými podmínkami zimního období severského Norska a současně chytrým řešením, které se skvěle přizpůsobí potřebám jakékoli zimy.


Jak funguje systém NOBO Energy Control?
Přijímač ECOHUB je propojen s vaším bezdrátovým adaptérem pomocí síťového kabelu. Tímto spojením přijímač ECOHUB komunikuje bezdrátově s aplikací, topnými panely, osvětlením i dalšími spotřebiči ve vaší domácnosti, které jsou vybaveny přijímačem. Takový přijímač je řešen formou zásuvky či modulu integrovaného v přímotopných panelech NOBO.
Stáhněte si aplikaci NOBO App z obchodu App Store, pokud máte zařízení iPhones, či z obchodu Google Play, pokud máte zařízení s androidem.
Systém je možno ovládat také ručně pomocí nástěnného ovladače ECOSWITCH, který funguje pomocí baterie a pomocí kterého je ovládání systému snadné pro každého člena domácnosti i bez chytrého telefonu či tabletu.

  • Aplikace a aktualizace softwaru dostupné na internetu
  • Úspora spotřeby energie až o 25%
  • Navrženo a vyvinuto v Norsku
  • Snadné ovládání a nastavení individuálního programu
  • Řízeno prostřednictvím aplikace či nástěnného ovladače